Alfred Bergström

Alfred Bergström
Alfred Bergström
Alfred Bergström
Alfred Bergström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1903, 65 x 100 cm.

Sedvanligt ytslitage.

705692

2019-11-30