Bordslystrar 1 par

Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, Louis XVI-stil, förgylld metall samt marmor, 1900-talets första hälft, behängd med prismor, höjd 46 cm

En saknar fot, lagningar

705695

2019-11-29