Hajnacka Szarka oljemålning

Hajnacka Szarka oljemålning
Hajnacka Szarka oljemålning
Hajnacka Szarka oljemålning
Hajnacka Szarka oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAJNACKA SZARKA, clowner, olja på pannå, signerad, 51 x 61 cm.

Mindre färgbortfall.

705698

2019-11-30