Ett par fåtöljer Arne Norell
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ARNE NORELL, ett pat fåtöljer, modell Ilona, betsad bok och kärnläder, textilklädda dynor, märkta Norell made in Sweden, höjd ca 73 cm, sitthöjd ca 36 cm, bredd ca 80 cm
Bruksslitage samt mindre repor och märken på stommen
705724
2019-11-26