Ett par fåtöljer Arne Norell

Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell
Ett par fåtöljer Arne Norell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARNE NORELL, ett pat fåtöljer, modell Ilona, betsad bok och kärnläder, textilklädda dynor, märkta Norell made in Sweden, höjd ca 73 cm, sitthöjd ca 36 cm, bredd ca 80 cm

Bruksslitage samt mindre repor och märken på stommen

705724

2019-11-26