Stekhuv nysilver
2019-11-29
705731
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKHUV, 1900-talets början, nysilver, Oxford, höjd ca 26 cm, längd ca 37 cm
Slitage