Salongsgrupp rokokostil
2019-11-25
705739
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSGRUPP, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, 3 delar, bestående av: soffa samt 2 fåtöljer, svarvade ben, de främre med hjultrissor, sitthöjd ca 45, soffans längd 137 cm
Slitage, fläckar