Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, 3 delar, bestående av: soffa samt 2 fåtöljer, svarvade ben, de främre med hjultrissor, sitthöjd ca 45, soffans längd 137 cm

Slitage, fläckar

705739

2019-11-25