Klubbat för:
300 SEK
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, 3 delar, bestående av: soffa samt 2 fåtöljer, svarvade ben, de främre med hjultrissor, sitthöjd ca 45, soffans längd 137 cm
Slitage, fläckar
705739
2019-11-25