Mårten Andersson akvarell

Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Rosen", akvarell, 33,5x26 cm, signerad Mårten A, och daterad 1960

705767

2019-11-26