C.H Hallberg bägare

C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare
C.H Hallberg bägare

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

C.G HALLBERG, bägare, silver, Stockholm 1922, invändigt förgylld, vikt 575 g, höjd 26 cm

Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11

Slitage

705768

2019-11-29