Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1940-tal, fanerad i alm, hyllplan av björk, lejontassar, skåp inredd med enkel hyllplan, höjd ca 72, 137x25 cm

Smärre slitage, smärre slitage på faner, avslag vid skäpdörr

705770

2019-11-25