Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1940-tal, fanerad i alm, hyllplan av björk, lejontassar, skåp inredd med enkel hyllplan, höjd ca 72, 137x25 cm
Smärre slitage, smärre slitage på faner, avslag vid skäpdörr
705770
2019-11-25