Brasutensilier

Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASUTENSILIER, 5 dlr, 1900-talets första hälft, mässing, bestående av kåpa, eldtång, spade, eldhundar, raka, ländg ca 21-76 cm

Lagningar och smärre skador

705772

2019-11-25