John Faulkner akvarell
2019-11-25
705780
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN FAULKNER (1835-1894): "The coast of Scarborough", akvarell, signerad, ca 53x104 cm
Ej examinerad ur ram, åldersrelaterad slitage, något gulnad