Gräddkanna i silver Ryssland

Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland
Gräddkanna i silver Ryssland

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, Ryssland 1854, invändigt förgylld, höjd 10, vikt ca 165 cm

Bucklor och lagningar

705792

2019-11-29