Byrå 1800-tal nyrenässans

Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans
Byrå 1800-tal nyrenässans

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 5-lådig, dekor av halvkolonner, bemålad, höjd ca 122, 82x49 cm

Senare bemålad, nyckel saknas

705793

2019-11-25