Great Gerell oljemålning

Great Gerell oljemålning
Great Gerell oljemålning
Great Gerell oljemålning
Great Gerell oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): porträtt, olja på pannå, signerad och daterad Paris - 46, 33 x 41 cm.

Mindre färgbortfall.

705809

2019-12-01