Sabel Indien

Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien
Sabel Indien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SABEL, Indien, 1900-talets sista kvartal, klingan med dekor av växtslingor, total längd 65 cm.

Mindre slitage.

705819

2019-12-05