Moccakanna i silver

Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver
Moccakanna i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOCCAKANNA, silver, rokokostil, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd 16, vikt ca 325 g

705822

2019-11-29