Sven Tiren oljemålning

Sven Tiren oljemålning
Sven Tiren oljemålning
Sven Tiren oljemålning
Sven Tiren oljemålning
Sven Tiren oljemålning
Sven Tiren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN TIREN, "Hörken", signerad samt daterad mars 1944, olja på pannå, ca 23x18 cm

705843

2019-11-25