Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN TIREN, "Hörken", signerad samt daterad mars 1944, olja på pannå, ca 23x18 cm
705843
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här