Fratelli Reguitti herrbetjänt

Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt
Fratelli Reguitti herrbetjänt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mahogny, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 107 cm

Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11

Smärre slitage

705845

2019-11-29