Fratelli Reguitti herrbetjänt
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien,1900-talets andra hälft, mahogny, mässingsdetaljer, hjultrissor, höjd ca 107 cm
Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
Smärre slitage
705845
2019-11-29