Z-pall

Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall
Z-pall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil, sitthöjd ca 51 cm

Bruksslitage, repor, omklädd sits

705848

2019-11-25