Tobia Scarpa "Foglio" Flos omkring 1966

Tobia Scarpa
Tobia Scarpa
Tobia Scarpa
Tobia Scarpa
Tobia Scarpa
Tobia Scarpa
Tobia Scarpa
Tobia Scarpa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOBIA SCARPA, "Foglio", väggarmaturer, 1 par, Flos omkring 1966, väggfästen i aluminium, skärmar i kromad metall, höjd 21, bredd 31 cm

Bruksslitage och mindre skador

705861

2019-11-25