Cigaretthållare i porslin Dresden
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT MED CIGARETTHÅLLARE, porslin, Dresden, omkring 1800-talets slut, polykromt bemålat samt förgylld dekor, mått 22x14 höjd ca 8,5 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Mindre avslag kring kanter vid uppsats
705865
2019-11-26