Barbie Midge Ken Mattel 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTEL, 3 st dockor, 1960-tal, bestående av 2 st Midge från SAS och American Airlines serie, samt 1 st Ken, Midgedockorna stämplade från 1962, Ken stämplad från 1960, väskor med SAS och A.A loggor, extra väska samt kläder

Midge SAS med skada på haka, ej komplett, kläder med revor, slitage

705870

2019-11-27