Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TILLBRINGARE och LOCKPOKAL, 1800-talets senare del, stengods, Tyskland, höjd ca 34 och 42,5 cm
Pokal med mindre nagg
705883
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här