Taklyktor

Taklyktor
Taklyktor
Taklyktor
Taklyktor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLYKTOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, glas och plåt i vitmetall, höjd ca 55 cm vardera

Slitage, börjda dekordelar

705899

2019-11-25