Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PÄLSJACKA, 1900-talets andra hälft, Saga fox, räv, bystvidd (platt) ca 58, längd mitt bak 80 cm, lös pälskrage/stola medföljer
Foder med kraftigt slitage
705913
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här