Pälsjacka

Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄLSJACKA, 1900-talets andra hälft, Saga fox, räv, bystvidd (platt) ca 58, längd mitt bak 80 cm, lös pälskrage/stola medföljer

Foder med kraftigt slitage

705913

2019-11-25