Väggrelief Kina

Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina
Väggrelief Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, trä, Kina, 1900-talets första hälft, skuren dekor av figurer, förgylld, höjd ca 65 cm

705916

2019-11-26