Ryska bronskandelabrar från 1800-talets slut

Klubbat för:

2 200 EUR

Utropspris

2 500 EUR

KANDELABRAR, ett par, förgylld brons, Ryssland, ca 1870, för sex ljus, dekorerade med en fågel, höjd 60 cm.

705941

2019-12-04