Uno Vallman pastell

Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell
Uno Vallman pastell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1959, pastell, ca 24x32 cm

Ej examinerad ur ram

705946

2019-11-27