Allmoge flaska

Allmoge flaska
Allmoge flaska
Allmoge flaska
Allmoge flaska
Allmoge flaska
Allmoge flaska
Allmoge flaska
Allmoge flaska

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKA, 1700-tal, , grönt glas, höjd ca 26 cm

Slitage

705949

2019-11-29