Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Kvinna som täljer/skalar med ett stearinljus mellan fötterna, signerad Zorn i plåten, signerad Zorn, etsning, 16x23,8 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Ej examinerad ur ram, syraangripen, smärre fläckar

705954

2019-11-26