Pokal silver Norrköping

Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFEKANNA, silver, Lorenz Georg Weis (1762-1829), Norrköping 1829, svärtad trähantag, höjd ca 17, vikt ca 388 g

Slitage, bucklor, något sned

705956

2019-11-29