Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFEKANNA, silver, Lorenz Georg Weis (1762-1829), Norrköping 1829, svärtad trähantag, höjd ca 17, vikt ca 388 g
Slitage, bucklor, något sned
705956
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här