Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
BROSCH OCH HÄNGE, 18K guld, pärlor, 1873, broschens höjd 70 mm, hänget omgjort av örhängen, höjd 55 mm, kedens längd 42 cm, vikt totalt ca 12 g,
Smärre slitage och bucklor.
705957
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här