Anders Zorn ´´Lavards Anders´´ etsning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920): "Lavards Anders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15.7x11.7 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ramen, något gulnat
705961
Päivämäärä:
2019-11-27