Anders Zorn ´´Lavards Anders´´ etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ANDERS ZORN (1860-1920): "Lavards Anders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15.7x11.7 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ramen, något gulnat

705961

Päivämäärä:

2019-11-27