Anders Zorn Sappo
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Sappo", 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.
LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Ej examinerad ur ram, syraangripen
705967
2019-11-26