David Jette oljemålning

David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID JETTE (1883-1958), tillskriven: Porträtt,otydlig signatur, olja på duk, ca 52x39 cm

Krackeleringar, dukskada, färgbortfall

705991

2019-11-29