Ragnhild Nordensten

Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten
Ragnhild Nordensten

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNHILD NORDENSTEN (1888-1951): Landskap, osignerad, akvarell, ca 28,5x45 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

706010

2019-11-25