Samling tillbehör fickur

Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur
Samling tillbehör fickur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

TILLBEHÖR FICKUR, 35 del, samling med 5 st fickursnycklar, 18 st klockkedjor, olika metaller, 4 st skyddsboetter i metall, 8 st skinnfodral

Skador: Slitage

706017

2019-11-29