Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal: Hamnstad, signerad H Wengman, olja på duk, ca 50x80 cm
706035
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här