2 slaglåspistoler

2 slaglåspistoler
2 slaglåspistoler
2 slaglåspistoler
2 slaglåspistoler
2 slaglåspistoler
2 slaglåspistoler

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 2 del, 1800-tal, slaglåspistol, dubbelpipig, s/s, L ca 21 cm,
Pistol slaglås, mässing, kanonmynning, Liege-stämpel, L ca 18 cm

Skador: Dubbelpipig, Lås defekt
Enkelpipig, Lås defekt

706036

2019-11-29