Pierre Forssell ljusstakar Skultuna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE FORSSELL, ljusstakar, 1 par, mässing, för Skultuna, stämplade "Nr 20". höjd ca 5, diameter 10 cm

Smärre slitage

706040

2019-11-27