Byrå 1800-tal
2019-11-25
706052
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, gråmålad, beslag i mässing, 4 lådor, höjd 105, 90x45 cm
Senare bemålning, nyckel saknas