Spjutspets brons

Spjutspets brons
Spjutspets brons
Spjutspets brons
Spjutspets brons
Spjutspets brons
Spjutspets brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPJUTSPETS, brons, holkfattning, troligen afrika, 18/1900-tal, L ca 26,5 cm

Skador: böjd, bucklor

706053

2019-11-29