Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talet början, sengustavianskt, bemålad i svart, beslag samt lister i mässing, höjd 76, 119x63 cm

Senare bemålning, saknar nyckel

706055

2019-11-25