Affisch

Affisch
Affisch

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AFFISCH, "Manufacture de Bicyclettes - A.Dutheil et Cie" signerad L. Corrois i trycket, färglitografisk affisch, ca 99x64 cm

Fläckar, veck, smärre skador

706061

2019-11-29