Axel J Claesson oljemålning

Axel J Claesson oljemålning
Axel J Claesson oljemålning
Axel J Claesson oljemålning
Axel J Claesson oljemålning
Axel J Claesson oljemålning
Axel J Claesson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

AXEL J CLAESSON, stilleben med blommor, signerad, olja på duk, ca 39x49 cm

706067

2019-11-27