Albert Engström etsningar 2 st

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940), etsningar (2), "Sälutkikstallen Gotska Sandön" och "John", signerade och med dedikationer, bildstorlek 17 x 24,5 och 11,5 x 9,5 cm

Gulnade, ej examinerade ur ram

706076

2019-12-03