Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940), etsningar (2), "Sälutkikstallen Gotska Sandön" och "John", signerade och med dedikationer, bildstorlek 17 x 24,5 och 11,5 x 9,5 cm
Gulnade, ej examinerade ur ram
706076
2019-12-03