Jan Stenwinkel oljemålning

Jan Stenwinkel oljemålning
Jan Stenwinkel oljemålning
Jan Stenwinkel oljemålning
Jan Stenwinkel oljemålning
Jan Stenwinkel oljemålning
Jan Stenwinkel oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): "Pandoras hav", signerad Stenvinkel, etikett a tergo med datering 1980, olja på duk, ca 80x85 cm

706078

2019-11-27