Olle Bonnier färglitografi

Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad O Bonnier -59, 95/115, färglitografi, ca 35x47 cm

706080

2019-11-27